Producenci
Optoma Projektor HD146X DLP FullHD 1080p, 3600, 30 000:1
Opis
Dane techniczne
| Model | HD146X |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 25 000:1 |
| Obiektyw | F=2.1 ~2.31, f=15.59 ~ 17.14 mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,47:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,62:1 |
| Zoom | 1,1x |
| Minimalna przekątna obrazu | 28 mm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 301 mm |
| Minimalna odległość ekranu | 3.2 '' |
| Maksymalna odległość ekranu | 35.37 '' |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Pobór mocy | 295 W |
| Kolor | Czarny |