Producenci
Optoma Projektor ML1050ST+ WXGA DLP 1000 LED 20.000:1
Opis
Oglądaj duże obrazy WXGA z odległości kilku metrów i krótkiego rzutu o rozdzielczości 1000 lumenów Optoma ML1050ST +. Jego obiektyw z automatyczną regulacją ostrości oraz wielkość dłoni umożliwiają łatwe umieszczanie i wyświetlanie obrazów o przekątnej do 135 cali w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 1000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 0.64 m |
| Maksymalna przekątna obrazu | 2.54 m |
| Minimalna odległość ekranu | 0.43 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.44 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | WSXGA+, SXGA+, WXGA+, WXGA, SXGA, XGA, SVGA, VGA resized, VESA, PC i Mac |
| Audio | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x MHL-HDMI |
| Poziom hałasu | 22 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 112 x 123 x 57 mm |
| Waga | 0.42 kg |
| Czytnik kart pamięci | microSD |