Producenci
Optoma Uchwyt uniwersalny projektory czarny OCM815B
Opis
Czarny, uniwersalny uchwyt OCM815W jest idealny do wysokich sufitów. Łatwy w instalacji dzięki swojej unikalnej konstrukcji oferuje wszystko czego potrzebujesz do szybkiego ustawienia, elastyczność dopasowania do prawie każdego projektora i możliwość bezproblemowej konserwacji projektora. To znakomity uniwersalny uchwyt z ramieniem.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 20 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 826 mm |
| Wysięg (min.) | 576 mm |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do | - DH1011; EW531; HD23-B |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Łatwy w instalacji - świetna elastyczność i możliwość dopasowania |