Producenci
Optoma Uchwyt uniwersalny ścienny OCM818W-RU Bialy
Opis
Uchwyt sufitowy Optoma OCM818W-RU
Uniwersalny uchwyt stworzony do instalacji w pomieszczeniach biurowych oraz domu. Łatwy montaż i niewielkie rozmiary zapewniają prostą obsługę. Szerokie możliwości dopasowania puntów montażowych projektorów.
Link do karty produktowej: http://arc.optomausa.com/webresources/files/support/2376_Optoma_UM_OCM818.pdf
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w poziomie | 30 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Pasuje do | DH1010 |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 168 x 138 x 126 mm |
| Waga | 1.2 kg |