Producenci
Optoma Zmotoryzowany wózek do monitorów interaktywnych Mobile EST09 H1AX00000250
Opis
Zmotoryzowany wózek do monitorów interaktywnych
Zmotoryzowany wózek EST09 to eleganckie i stylowe rozwiązanie z możliwością dostosowania do interaktywnych wyświetlaczy o przekątnej od 65 do 86 cali i jest przeznaczone do użytku w każdym środowisku edukacyjnym lub korporacyjnym.
Dzięki regulacji wysokości za naciśnięciem przycisku za pomocą przewodowego pilota lub interaktywnego wyświetlacza* użytkownik ma możliwość zaprogramowania dwóch wstępnie ustawionych wysokości i szybkiego rozpoczęcia lekcji lub prezentacji.
Dzięki płynnej, silnikowej regulacji wysokości w zakresie 500 mm i szybkości 25 mm/s, EST09 jest idealnym towarzyszem Twojego interaktywnego wyświetlacza Optoma.
*Uchwyt dołączony do EST09 (nie wymaga dodatkowego mocowania)
*Za pomocą wyświetlacza interaktywnego można regulować wyłącznie następujące modele: 5652RK, 5752RK i 5862RK.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Pasuje do |
|
| Wysięg (min.) | 1228 mm |
| Wysięg (maks.) | 1728 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1036 x 737 x 1728 mm |
| Waga | 34 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|