Producenci
PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 BULK M280CS2140-2TB-SI
Opis
CS2140
Zrób więcej w krótszym czasie dzięki NVMe Gen4 x4; uruchamianie, wyłączanie i ładowanie aplikacji do 6 razy szybciej w porównaniu z dyskami SSD opartymi na SATA.
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
Dane techniczne
| Model | CS2140 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Wersja | Bulk |