Producenci
PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 BULK M280CS1030-500-SI
Opis
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
Dane techniczne
| Model | CS1030 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1100 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Wersja | Bulk |