Producenci
PNY Dysk SSD CS2140 1TB M.2 2280
Opis
CS2140
Zrób więcej w krótszym czasie dzięki NVMe Gen4 x4: uruchamianie, wyłączanie i ładowanie aplikacji do 6 razy szybciej w porównaniu z dyskami SSD opartymi na SATA.
Dane techniczne
| Model | CS2140 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3600 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3200 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |