Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX 4060 8GB XLR 8 Gaming Verto Epic-X RGB OC TF DLSS3
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1830 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2505 MHz |
| Taktowanie pamięci | 17 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | Vulkan 1.3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | Vulkan RT APIs |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wersja | Box |