Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti 16GB Verto Dual Fan DLSS 3
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4060 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2310 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2535 MHz |
| Taktowanie pamięci | 18 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | Vulkan RT APIs |
| Obsługiwane standardy | Vulkan 1.3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wersja | Box |