Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5080 3F ARGB 16GB VCG508016TFXXPB1
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5080 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2295 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2617 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wersja | Box |