Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5090 32GB 3F VCG509032TFXPB1
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5090 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5090 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 512-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 32 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2010 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2410 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wersja | Box |