Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5090 OC 3F 32GB 512-bit 1792GB/s
Opis
NVIDIA GeForce RTX 5090 to najpotężniejszy procesor graficzny GeForce, jaki kiedykolwiek stworzono, oferujący przełomowe możliwości graczom i twórcom. Radź sobie z najbardziej zaawansowanymi modelami i najtrudniejszymi zadaniami twórczymi dzięki bezprecedensowej mocy obliczeniowej AI. Graj z pełnym ray tracingiem i najniższymi opóźnieniami. GeForce RTX 5090 opiera się na architekturze NVIDIA Blackwell i jest wyposażony w 32 GB ultraszybkiej pamięci GDDR7, dzięki czemu możesz osiągnąć wszystko.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5090 32GB Overclocked Triple Fan |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5090 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 512-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 32 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2010 MHz |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wymiary | 328.7 x 137.7 x 70.0 mm |
| Wersja | Box |