Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX3050 6GB Verto Dual Fan Edition
Opis
Karta graficzna GeForce RTX 3050 wykorzystuje potężną wydajność graficzną architektury NVIDIA Ampere. Oferuje dedykowane rdzenie RT drugiej generacji i rdzenie Tensor trzeciej generacji, nowe wieloprocesory do przesyłania strumieniowego i szybką pamięć G6 do obsługi najnowszych gier.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1042 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1470 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 186.2 x 113 x 38.50 mm |
| Wersja | Box |