Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s
Opis
Uzyskaj przełomową wydajność dzięki karcie GeForce RTX 5070 napędzanej technologią NVIDIA Blackwell. Graj w wysokich liczbach klatek na sekundę dzięki DLSS 4, zwiększ swoją kreatywność z NVIDIA Studio i odkrywaj nowe możliwości dzięki mocy sztucznej inteligencji. Dzięki trzem wentylatorom pracującym jednocześnie, ciepło jest równomiernie rozprowadzane i skuteczniej odprowadzane z powierzchni GPU. Dodatkowo zapewniono wsparcie zapobiegające wyginaniu się karty oraz otwory wentylacyjne, które zwiększają efektywność chłodzenia pasywnego.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5070 Overclocked Triple Fan |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.16 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.51 GHz |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wymiary | 299.5 x 120.0 x 48.0 mm |
| Wersja | Box |