Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 OC ARGB 3F 12GB 192-bit 672GB/s
Opis
Uzyskaj rewolucyjną wydajność dzięki karcie GeForce RTX 5070 z technologią NVIDIA Blackwell. Graj z dużą liczbą klatek na sekundę dzięki DLSS 4, zwiększ swoją kreatywność dzięki NVIDIA Studio i zyskaj nowe doświadczenia dzięki mocy sztucznej inteligencji.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5070 ARGB EPIC-X RGB |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.16 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.51 GHz |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wymiary | 382 x 194 x 72 mm |
| Wersja | Box |