Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070Ti OC 3F ARGB 16GB 256-bit 896G/s
Opis
Uzyskaj przełomową wydajność dzięki GeForce RTX 5070 Ti, napędzanej technologią NVIDIA Blackwell. Graj w najwyższych liczbach klatek na sekundę dzięki DLSS 4, rozwijaj swoją kreatywność z NVIDIA Studio i odkrywaj nowe możliwości dzięki mocy sztucznej inteligencji.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5070 Ti ARGB EPIC-X RGB Overclocked Triple Fan |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.3 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.45 GHz |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wymiary | 382 x 194 x 72 mm |
| Wersja | Box |