Producenci
PNY Karta graficzna GeForce RTX5080 OC 3F 16GB 256-bit 960GB/s
Opis
Przygotuj się na rewolucyjne doświadczenia z NVIDIA GeForce RTX 5080 i wspieranym przez AI DLSS 4. Zaprojektowana z wykorzystaniem technologii NVIDIA Blackwell i wyposażona w ultraszybką pamięć GDDR7, karta pozwala uruchamiać najbardziej wymagające graficznie gry i aplikacje kreatywne z oszałamiającą jakością i wydajnością. Dzięki NVIDIA Studio realizacja Twoich projektów kreatywnych stanie się szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.3 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.62 GHz |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wersja | Box |