Producenci
PNY Karta graficzna Quadro A2000 12GB DDR6 VCNRTXA2000-12GB-SB
Opis
OPAKOWANIE TYPU OEM
Dane techniczne
| Model | Quadro A2000 12GB |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | Quadro A2000 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 288 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3328 |
| Porty wideo | 4 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Obsługiwane standardy | Vulkan 1.2 |
| Obsługiwane standardy | Shader Model 5.1 |
| Obsługiwane standardy | OpenCL 1.2 |
| Obsługiwane standardy | OpenCL 2.0 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 6,9 x 16,8 cm |
| Wersja | OEM |