Producenci
PNY Karta graficzna Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-SB
Opis
OPAKOWANIE TYPU OEM
Dane techniczne
| Model | Quadro T400 4GB DDR6 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | Quadro T400 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 420 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1425 MHz |
| Taktowanie pamięci | 10000 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Porty wideo | 3 x Mini DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 156 x 69 mm
|
| Wersja | OEM |