Producenci
PNY Pamięć DDR5 16GB 6400 C32 RGB MD16GD5640032RGB-BLK BULK
Opis
PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR5
Zwiększ swoje wrażenia z gry dzięki PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR5. Pamięć została zaprojektowana dla graczy i entuzjastów, a moduł charakteryzuje się znakomitą konstrukcją RGB w połączeniu z ekstremalną wydajnością.
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL32 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 8 x 41 x 133 mm |
| Wersja | Bulk |