Producenci
PNY Pamięć DDR5 XLR8 RGB 32GB (2x16GB) 6400 C36
Opis
PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR5
Zwiększ swoje wrażenia z gry dzięki PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR5. Pamięć została zaprojektowana dla graczy i entuzjastów, a moduł charakteryzuje się znakomitą konstrukcją RGB w połączeniu z ekstremalną wydajnością.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 133 x 41 x 8 mm |