Producenci
PNY Pamięć notebookowa 32GB DDR5 SODIMM 4800
Opis
Pamięć notebookowa 32GB DDR5 SODIMM 4800
Chcesz pracować z najnowszymi aplikacjami intensywnie wykorzystującymi pamięć, lubisz mieć otwartych wiele okien przeglądarki do pracy, szkoły lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? DDR5 4800 MHz firmy PNY zapewnia prędkość, której potrzebujesz! Razem z pamięcią PNY w pełni wykorzystaj możliwości swojego obecnego notebooka z systemem Windows.
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary | 30 x 69,5 mm |
| Wersja | Bulk |