Producenci
PNY Pendrive 128GB HP USB 2.0 HPFD150W-128
Opis
Uprość swój mobilny styl życia dzięki pamięci flash USB HP v150w. Model v150w ma przesuwaną konstrukcję bez nasadki, idealną do przenoszenia zdjęć, muzyki i dokumentów. Podłącz i udostępniaj swoje ulubione pliki dzięki pamięci flash USB HP v150w.
- Oferuje eleganckie rozwiązanie mobilnej pamięci masowej do przechowywania i udostępniania muzyki, zdjęć, plików i nie tylko.
- Wytrzymała, przesuwana konstrukcja bez nakładki i niebieskie błyszczące wykończenie stanowią doskonałe uzupełnienie ultrabooków.
- Zintegrowana pętla na klucze łatwo przyczepia się do breloczków, torebek, plecaków, toreb itp.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 14 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4 MB/s |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 17.2 x 9.5 mm |
| Waga | 8.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |