Producenci
PNY Pendrive 128GB HP USB 2.0 HPFD212LB-128
Opis
Smukły wygląd, trwała konstrukcja bez pokrywy. Idealne rozwiązanie do mobilnego przechowywania i udostępniania muzyki, zdjęć, plików i nie tylko.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 14 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 56.6 x 20.4 x 6.7 mm |
| Waga | 10.2 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |