Producenci
PNY Pendrive 32GB HP by PNY USB 3.1 HPFD755W-32
Opis
Uprość swój mobilny styl życia dzięki dyskowi flash USB HP x755w. Wyposażony w technologię USB 3.1 i przesuwaną konstrukcję bez pokrywek, x755w jest idealny do błyskawicznego przesyłania dużych plików, takich jak filmy, filmy i więcej.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 75 MB/s |
| Prędkość zapisu | 30 MB/s |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 55,0 mm x szer: 17,2 mm x wys.: 9,5 mm |
| Waga | 8.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |