Producenci
PNY Pendrive 64GB HP by PNY USB 2.0 HPFD222W-64
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 14 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 17.9 x 12 x H 4.56 mm |
| Waga | 2.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |