Producenci
POLY Komputer Mini Conference z funkcją Microsoft Team Rooms G9 i7-12700T/16GB/256GB 9C428AW
Opis
Pomiń konfigurację i rozpocznij konferencję
Zapewnij swoim zespołom bogate, realistyczne wrażenia ze współpracy na całym świecie. Wyposażony w najnowszy procesor Intel komputer HP Mini Conferencing z funkcją Microsoft Teams Rooms został zaprojektowany do współpracy z istniejącą infrastrukturą audiowizualną, w tym panelami dotykowymi i maksymalnie dwoma monitorami.
Łatwa instalacja
Szybko skonfiguruj swoją przestrzeń konferencyjną, dzięki fabrycznie zainstalowanej aplikacji Microsoft Teams Rooms i szerokiej kompatybilności z urządzeniami.
Mocne zabezpieczenia
Uzyskaj wysoce bezpieczny i łatwy w zarządzaniu komputer, który oferuje samonaprawiające się zabezpieczenie HP Sure Start Gen7.
Dostosuj swoją konfigurację
Zainstaluj ten komputer w istniejącym środowisku Microsoft Teams Rooms3, gdzie może on obsługiwać do dwóch monitorów.
Dane techniczne
| Model | Mini Conference G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 25 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-12700T |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 1.42 kg |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |