Producenci
POLY Pakiet Studio do dużych sal, przeznaczony do współpracy z usługą Zoom Rooms: Kamera inteligentna Studio E70 i komputer HP z TC10 ( (ABB) 9C924AA
Opis
Inteligentniejsze sale, lepsze spotkania
Podnieś poziom spotkań wirtualnych, dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, które umożliwiają pełną zaangażowania współpracę. Ciesz się wideo w wysokiej rozdzielczości, dzięki inteligentnemu kadrowaniu kamery i bezpiecznemu komputerowi konferencyjnemu w aplikacji Zoom Rooms. Poznaj przyszłość dzięki pakietom Poly Studio do sal.
Lepszy sposób na spotkania i dzielenie się informacjami
Pakiety Poly Studio do sal, przeznaczone do współpracy z aplikacją Zoom Teams, umożliwiają prowadzenie spotkań bez rozpraszania uwagi, dzięki innowacyjnej technologii kamer Poly. Od małych po duże sale konferencyjne zachowaj produktywność dzięki technologii, która wspiera cały zespół niezależnie od tego, gdzie pracuje.
Komfort, na który możesz liczyć
Nasz zespół ds. wsparcia technicznego w zakresie urządzeń Poly+ jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na całym świecie. Ta rozbudowana globalna sieć specjalistów ds. wsparcia pomoże Ci pewnie zaplanować i pomyślnie wdrożyć rozwiązanie Zoom Rooms.
Zaprojektowane dla Twojego przedsiębiorstwa
Każdą salę w aplikacji Zoom można bez problemu przekształcić w salę Poly Studio. Te certyfikowane i specjalnie zaprojektowane najnowocześniejsze rozwiązania konferencyjne idealnie wpisują się w przepływy pracy w biurze, zapewniają spójne doświadczenia użytkownika i są proste w konfiguracji dla działu IT.
Dane techniczne
| Separator | Kamera inteligentna Studio E70 |
| Separator | Kontroler TC10 |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Interfejs | RJ-45 |
| Jakość materiałów udostępnionych | WXGA (1280 x 800) |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Zoom optyczny | 7.3 x |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 321 x 102 x 89.1 mm |
| Waga | 907 g |
| Funkcje specjalne |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260 × 184 × 64 mm |
| Waga | 1.27 kg |