Producenci
POLY Panel sterowania dotykowy TC10 biały TC No localization 875J5AA#AC3
Opis
Poly TC10
Dotykowy panel sterowania / system do rezerwacji sali
Poly TC10 to intuicyjne i kompleksowe rozwiązanie łączące w sobie panel do sterowania spotkaniami oraz system do rezerwacji sali konferencyjnej. Tablet można zainstalować zarówno na ścianie lub stole, a czytelny 10-calowy wyświetlacz pozwala na szybką i bezproblemową obsługę spotkań. Co więcej, jasne diody LED informujące o zajętości sali oszczędzą cenny czas na szukanie dostępnych miejsc pracy.
Cechy produktu Poly TC10
- Dwa w jednym - system do rezerwacji sal lub kontroler do spotkań
- Duży wyświetlacz - intuicyjny i wyraźny interfejs 10-calowy
- Łatwa instalacja - możliwość montażu na ścianie
- Kompatybilność - Poly G7500, Studio X30, X50, X70
Dane techniczne
| Model | 875J5AA |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Typ matrycy | ePrivacy Filter |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 75 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 75 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 64 mm |
| Szerokość | 260 mm |
| Głębokość | 184 mm |
| Waga | 1.27 kg |