Producenci
POLY Słuchawki Blackwire 3310 -M HS +USB -C/A TAA 760Q7AA
Opis
Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 3310 z certyfikatem Microsoft Teams +USBC/A Adapter TAA (760Q7AA)
Styl, wygoda i jakość dźwięku
Zbudowany z myślą o stylu i eleganckim wzornictwie ukierunkowanym na komfort i niezawodność. Sztandarowa jakość dźwięku Poly, dzięki której wiesz, że będziesz brzmieć świetnie. Oraz intuicyjne i proste funkcje umożliwiające użytkownikowi łatwą opcję połączenia się z preferowanym przez siebie urządzeniem.
Szybkie i łatwe łączenie
Seria Blackwire 3300 jest w pełni oparta na technologii plug-n-play dzięki urządzeniom USB, co umożliwia użytkownikom odbieranie połączeń w biurze lub w drodze. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. To bezproblemowy zestaw słuchawkowy, którego szukałeś.
Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i brzmij niesamowicie
Nosisz zestaw słuchawkowy przez cały dzień - lepiej wybierz taki, który doskonale wygląda, zapewnia wspaniałe odczucia i świetnie brzmi. Zwiększ pewność siebie podczas rozmów, dzięki dźwiękowi profesjonalnej jakości i dopasowanemu do indywidualnych potrzeb zestawowi słuchawkowemu, który można szybko i łatwo połączyć z urządzeniami i zabrać ze sobą, dokądkolwiek się udasz.
Wysoka jakość dźwięku
Ułatwia współpracę dzięki jakości i niezawodności sztandarowego dźwięku Poly.
Sposób noszenia
Styl noszenia na jednym uchu dla tych, którzy wolą mieć drugie ucho wolne.
Elastyczność zestawu słuchawkowego
Profesjonalna jakość dźwięku, możliwość regulacji, obrotowy mikrofon o kącie obrotu 180 stopni i elastyczny wysięgnik mikrofonu.
Długotrwały komfort
Pluszowy, wyściełany pałąk na głowę i miękkie nauszniki zapewniają wygodę noszenia przez długi czas.
Sieci i łączność
Wybierz właściwą opcję dla swojego urządzenia: USB-A lub USB-C do komputera i 3,5 mm do łączności mobilnej w wybranych modelach.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Długość przewodu | 217.93 cm |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15.5 x 3.2 x 17.8 cm |
| Waga | 102 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|