Producenci
POLY Słuchawki Blackwire 3315 -M USB-C +USB-C/A 8X218AA
Opis
Jednouszny zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 3315 USB-C z certyfikatem Microsoft Teams + wtyczka 3,5 mm + przejściówka USB-C/A (8X218AA)
Styl, wygoda i jakość dźwięku
Zbudowany z myślą o stylu i eleganckim wzornictwie ukierunkowanym na komfort i niezawodność. Sztandarowa jakość dźwięku Poly, dzięki której wiesz, że będziesz brzmieć świetnie. Oraz intuicyjne i proste funkcje umożliwiające użytkownikowi łatwą opcję połączenia się z preferowanym przez siebie urządzeniem.
Szybkie i łatwe łączenie
Seria Blackwire 3300 jest w pełni oparta na technologii plug-n-play dzięki urządzeniom USB, co umożliwia użytkownikom odbieranie połączeń w biurze lub w drodze. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. To bezproblemowy zestaw słuchawkowy, którego szukałeś.
Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i brzmij niesamowicie
Zwiększ pewność siebie podczas rozmów, dzięki dźwiękowi profesjonalnej jakości i dopasowanemu do indywidualnych potrzeb zestawowi słuchawkowemu, który można szybko i łatwo połączyć z urządzeniami i zabrać ze sobą, dokądkolwiek się udasz.
Wysoka jakość dźwięku
Ułatwia współpracę, wykorzystując sztandarową jakość i niezawodność dźwięku od Poly.
Sposób noszenia
Rozwiązanie jednouszne przeznaczone dla osób, które wolą mieć jedno ucho wolne.
Elastyczny zestaw słuchawkowy
Profesjonalna jakość dźwięku, możliwość regulacji, obrotowy mikrofon o kącie obrotu 180 stopni i elastyczny wysięgnik mikrofonu.
Długotrwały komfort
Wygodny wyściełany pałąk na głowę i pluszowe nauszniki zapewniają wygodę noszenia przez długi czas.
Opcje łączności
Lepsza łączność dla urządzeń: Kabel USB C z przejściówką na USB A do tetheringu do komputera i 3,5 mm do łączności przez telefon komórkowy lub tablet.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 215 cm |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 103 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|