Producenci
POLY Słuchawki Blackwire 3320 Stereo USB-C/A 8X219AA
0
Opis
Styl, wygoda i jakość dźwięku
Zbudowany z myślą o stylu i eleganckim wyglądzie, który koncentruje się na komforcie i niezawodności. Jakość dźwięku Poly Signature, dzięki której wiesz, że będziesz brzmiał świetnie. Oraz intuicyjne i proste funkcje, dzięki którym każdy użytkownik może łatwo i łatwo połączyć się z preferowanym urządzeniem.
Połącz się szybko i łatwo
Seria Blackwire 3300 jest w pełni wyposażona w urządzenia USB typu plug-n-play, dzięki czemu użytkownicy mogą odbierać połączenia w biurze lub w podróży. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. To bezproblemowy zestaw słuchawkowy, którego szukałeś.
Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i brzmij niesamowicie
Zwiększ pewność siebie podczas rozmów dzięki profesjonalnej jakości dźwiękowi i dopasowanemu do indywidualnych potrzeb zestawowi słuchawkowemu, który można szybko i łatwo połączyć z urządzeniami i który jest gotowy do zabrania ze sobą, gdziekolwiek się udasz.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 218 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 131 g |
| Akcesoria w zestawie |
|