Producenci
POLY Słuchawki Blackwire 8225 Stereo USB-C/A 8X223AA
0
Opis
Podczas rozmów nie rozpraszaj się
Czy hałas w tle wpływa na Twoją produktywność? Zredukuj hałas i zwiększ koncentrację dzięki zestawowi słuchawkowemu Poly Blackwire 8225 z mikrofonem z redukcją szumów, wzmocnionym technologią Acoustic Fence i zaawansowaną hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC).
Brzmi jak zwycięzca
Dzięki Blackwire 8225 słychać tylko Twój głos, a nie chaos wokół Ciebie. Mikrofon z redukcją szumów i technologią Acoustic Fence zapewnia ciche biuro, nawet jeśli znajdujesz się w hałaśliwej kuchni.
Długotrwały komfort
Blackwire 8225 jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i ma lekką konstrukcję. Wygodne, spersonalizowane dopasowanie uzyskasz dzięki znacznikom regulacyjnym i głośnikom obracającym się o 180°. Zakochasz się w estetycznym wyglądzie i solidnym wyglądzie.
Skup się
Nie jest tajemnicą, że wyciszenie szumów tła zwiększa produktywność. Hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC) ułatwia ucieczkę od hałasu wokół Ciebie. Trzy ustawienia ANC oznaczają, że możesz dostosować poziom ciszy w miejscu pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 84 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 219 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 186 g |
| Akcesoria w zestawie |
|