Producenci
POLY Słuchawki EncorePro 720 Binaural HD 8R707AA#ABB
Opis
Słuchawki Poly EncorePro 720
- Ciesz się bogatszymi i wyraźniejszymi rozmowami, dzięki naszemu szerokopasmowemu mikrofonowi z funkcją redukcji szumów. Pożegnaj zmęczenie powodowane słuchaniem ten mikrofon zmniejsza obciążenie i poprawia ogólną jakość rozmów.
- Wygodnie umiejscowione ramię mikrofonu nie wchodzi w pole widzenia użytkownika, a wyjątkowy rozkładany wysięgnik umożliwia precyzyjne ustawienie i optymalną redukcję szumów.
- Ciesz się eleganckim, satynowym wykończeniem i smukłym, stylowym wzornictwem z nutą wyrafinowania. Nasze zestawy słuchawkowe są wykonane z najwyższej jakości nylonowych materiałów kompozytowych, co zapewnia niezwykle lekką konstrukcję bez utraty trwałości.
- Technologia Poly Quick Disconnect (QD) pozwala odejść od biurka za jednym kliknięciem i działa z każdym adapterem Poly QD.
- Ten zestaw słuchawkowy został stworzony na potrzeby komunikacji oraz zoptymalizowany i zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań do obsługi spotkań wirtualnych.
- SoundGuard to technologia ograniczająca głośność dźwięku, stosowana we wszystkich zestawach słuchawkowych Poly przeznaczonych do komunikacji, która chroni przed urazem akustycznym, ograniczając głośność do poziomu poniżej 118 dBA.
- Te zestawy słuchawkowe, idealne dla centrów kontaktu, w których nie brakuje zajęć, gwarantują wyraźną i pozbawioną zakłóceń komunikację, dzięki czemu obie strony mogą słyszeć się wzajemnie bez żadnych trudności. Dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i skutecznej redukcji szumów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 890 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 78 g |