Producenci
POLY Słuchawki Mono EncorePro HW510 783Q2AA#ABB
Opis
Gotowi, słuchawki, start
Uwolnij produktywność swojego call center dzięki zestawom słuchawkowym EncorePro 500 Series. Podłączenie zestawu słuchawkowego do komputera w domu lub w biurze jest łatwe dzięki wielu opcjom. A dzięki lekkiej i wygodnej konstrukcji Twoi agenci będą zawsze zaangażowani.
Niesamowita klarowność rozmów
Doświadcz większej przejrzystości połączeń dzięki wizualnym i dotykowym wskazówkom zapewniającym optymalne ustawienie wysięgnika mikrofonu. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku i wyraźnymi rozmowami dzięki naszemu zoptymalizowanemu pod względem głosu pasmu przenoszenia.
Zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego i systemu w chmurze
Nigdy nie martw się o aktualizacje dzięki zdalnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego i systemów w chmurze.
Trwałe i wygodne
Wyposaż pracowników contact center w trwałe zestawy słuchawkowe przeznaczone do całodziennego użytku. Minimalizuj awarie i przestoje, oszczędzając czas i pieniądze. I zapewnij pracownikom komfort i satysfakcję dzięki naszej wysokiej jakości, lekkiej konstrukcji.
Technologia Poly Quick Disconnect
Odejdź od biurka jednym kliknięciem dzięki technologii Poly Quick Disconnect.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 78.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 52 g |
| Pozostałe parametry | Wymiary: 11.1 x 14.9 x 6.7 cm |