Producenci
POLY Słuchawki Savi 7220 Office Binaural DECT 8D3G8AA
Opis
Seria bezprzewodowych słuchawek DECT Savi 7200 do telefonów stacjonarnych pozwala pracownikom na dalekie przemieszczanie się.
Produktywność bez użycia rąk
Każdy w biurze mógłby skorzystać z większej elastyczności. Mogą pewnie poruszać się w promieniu 400 stóp / 120 m od bazy zestawu słuchawkowego, zapewniając do 12 godzin rozmów. A współpraca jest prosta, ponieważ zespoły mogą konferencyjnie obsługiwać do czterech zestawów słuchawkowych na jednej bazie.
Łatwa integracja
Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Savi 7200 umożliwiają natychmiastową integrację z ponad 800 analogowymi i IP telefonami stacjonarnymi od wiodących producentów w tym z szeroką gamą telefonów oferowanych przez Poly.
DECT Adaptacyjna moc
Zoptymalizuj zasięg, oszczędzaj energię i maksymalizuj przestrzeń biurową dzięki adaptacyjnemu systemowi zasilania DECT. Automatycznie dostosowuje siłę sygnału bezprzewodowego na podstawie odległości od podstawy zestawu słuchawkowego.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 6.8 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 120 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 155 x 166 x 67 mm |