Producenci
POLY Słuchawki Voyager 4310-MS-Teams Mono USB-C/BT700 + stojak do ładowania 77Y97AA
0
Opis
Przetnij przewody. Utnij koszty.
Uwolnij swoich pracowników od biurek dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth klasy podstawowej. Poznaj serię Voyager 4300 UC. To wszystko, czego potrzebują Twoje zespoły, aby zachować produktywność i połączyć się ze wszystkimi swoimi urządzeniami, zarówno w domu, jak i w biurze.
Swoboda pracy
Poruszaj się swobodnie pomiędzy wszystkimi miejscami pracy dzięki temu przenośnemu zestawowi słuchawkowemu. Poruszaj się z łatwością dzięki zasięgowi bezprzewodowemu do 50 m. Zredukuj hałas w tle i kontroluj rozmowy dzięki technologii Acoustic Fence.
Wydajność przez całą dobę
Zwiększ swoją produktywność dzięki ciągłemu komfortowi, czasowi rozmów do 24 godzin i łączności z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając ze stacjonarnej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie przewodowego USB.
Certyfikowany dla Microsoft Teams
Pełna certyfikacja Microsoft Teams przenosi doświadczenie Microsoft Teams na wyższy poziom dzięki przyciskowi umożliwiającemu natychmiastowy dostęp do aplikacji i nie tylko.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | Multipoint |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Zasięg | 50 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 162 g |
| Akcesoria w zestawie |
|