Producenci
POLY Słuchawki Voyager 4320 USB-C Headset+BT700 76U50AA
0
Opis
Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4320 USB-C + adapter BT700
Swoboda pracy
Poruszaj się swobodnie między wszystkimi przestrzeniami pracy, korzystając z tego przenośnego zestawu słuchawkowego. Zasięg bezprzewodowy sięgający 50 m pozwala na bezproblemowe wędrówki. Redukuj hałas występujący w tle i kontroluj rozmowy, dzięki technologii Acoustic Fence.
Całodobowa wydajność
Zwiększ swoją produktywność, wykorzystując ciągły komfort, czas rozmów sięgający 24 godzin i łączność z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając z biurkowej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie połączenia przewodowego USB.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Zasięg | 50 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.324 kg |