Producenci
POLY Słuchawki douszne szare Voyager Free 20 + podstawowe etui z ładowarką A28PVAA#ABB
Opis
Czysty dźwięk, mniej hałasu
Prostota bezprzewodowej słuchawki zapewni Ci moc na cały dzień. Adaptacyjne ANC pozwala skupić się na pracy, a legendarny system audio Poly sprawia, że Twoja muzyka i rozmowy brzmią znakomicie. Komfort przez cały dzień zapewni Ci dobre samopoczucie.
Potężny dźwięk dostosowany do Ciebie
Nigdy nie umknie Ci żaden dźwięk. Mocne głośniki z adaptacyjną aktywną redukcją szumów (ANC) redukują to, co dzieje się wokół Ciebie, dzięki czemu możesz cieszyć się bogatym, realistycznym dźwiękiem.
Styl i komfort przez cały dzień
Elegancki, dyskretny design pasuje do Twojego stylu w każdym miejscu. Skorzystaj z aplikacji Poly Lens, aby łatwo znaleźć odpowiednie rozwiązanie zapewniające najwyższy komfort.
Pewność siebie podczas rozmów
Dziel się jasno swoimi pomysłami za pomocą zaawansowanej technologii formowania wiązki opartej o podwójny mikrofon oraz trzeci mikrofon, który aktywuje się przy wietrznej pogodzie. Dzięki redukcji szumów AI urządzenie po drugiej stronie systemu słyszy Twój głos, a nie hałas w tle.
Eliminacja elementów rozpraszających uwagę
Funkcja adaptacyjnej redukcji szumów (ANC) automatycznie eliminuje odpowiedni poziom niepożądanego hałasu w otoczeniu, dzięki czemu użytkownik może się swobodnie poruszać podczas słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów.
Usłysz każdy rytm
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacji w dziedzinie dźwięku Poly zapewnia bogaty, naturalny dźwięk. Mocne głośniki 10 mm ożywią Twoją muzykę i rozmowy, sprawiając, że nigdy nie przegapisz żadnej chwili.
Wyraźniejsze rozmowy
Bezproblemowa każda rozmowa, bez względu na to, gdzie jesteś. Każda słuchawka jest wyposażona w 3 mikrofony z funkcją redukcji szumów, które współpracują z algorytmem uczenia maszynowego AI, który z kolei inteligentnie rozpoznaje i redukuje hałas z otoczenia, aby zwiększyć jakość połączeń.
Połączenia wielopunktowe
Ciesz się płynnym dźwiękiem dzięki szybkiemu i łatwemu parowaniu urządzeń. Połącz się z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączaj się między nimi, odbierając połączenia telefoniczne lub słuchając muzyki.
Wydajność przez cały dzień
Eleganckie etui z funkcją szybkiego ładowania, które zmieści się w kieszeni obsługuje ładowanie bezprzewodowe QI i wydłuża czas słuchania nawet o 28 godzin.
Wygoda dopasowana do Twojego stylu
Bezkompromisowy komfort i stylowy kolor w kolorze szarym pozwalają dyskretnie słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Cztery rozmiary wkładek dousznych i aplikacja mobilna Poly Lens umożliwiają spersonalizowanie dopasowania i komfortowe słuchanie przez cały dzień.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Funkcje bluetooth | AVCTP |
| Funkcje bluetooth | AVDTP |
| Funkcje bluetooth | GAVDP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | RFCOMM |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 7.8 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 30 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 dni |
| Czas ładowania | 3 h |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 17.83 × 23.9 × 21.06 mm (słuchawki douszne); 69.0 × 49.9 × 29.0 mm (etui) |
| Waga | 61.46 g |
| Akcesoria w zestawie |
|