Producenci
POLY Speakerphone Sync 20+ USB-A 772C6AA
0
Opis
Poly Sync 20+ USB-A Speaker Phone 772C6AA
Wysokiej jakości dźwięk w wersji przenośnej
Dźwięk jak profesjonalista, dzięki inteligentnemu zestawowi głośnomówiącemu Poly Sync 20 USB/Bluetooth - do rozmów konferencyjnych i słuchania muzyki w dowolnym miejscu. Zabierz go ze sobą, dokądkolwiek się udasz - zapewnia do 20 godzin rozmów.
Dynamiczny dźwięk
Zabierz ze sobą dźwięk o jakości sali konferencyjnej. Ciesz się niezwykłym dźwiękiem podczas spotkań i muzyki oraz zredukowanym echem i hałasem, dzięki czemu będziesz wyraźnie słyszany.
Działa tak jak Ty
Programowalny przycisk sprawia, że Twoja ulubiona funkcja jest w zasięgu ręki - odtwarzanie/wstrzymywanie muzyki, ponowne wybieranie ostatniego numeru i asystent głosowy - to zależy od Ciebie. Jaki jest status połączenia? Wiedz z daleka dzięki dobrze widocznemu paskowi świetlnemu.
Dane techniczne
| Bluetooth | 5.1 |
| Zasięg | 2 m |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Czas rozmów (maks.) | 20 h |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 34 x 95 x 182 mm |
| Waga | 360 g |