Producenci
POLY Telefon konferencyjny Trio8300 IP 849A0AA
Opis
Telefon konferencyjny IP Poly Trio 8300, obsługujący funkcję zasilania PoE (849A0AA)
Inteligentna współpraca zaczyna się tutaj
Mała sala konferencyjna? To nie problem. Zmień małą salę konferencyjną w inteligentne centrum współpracy, wykorzystując inteligentny telefon konferencyjny Poly Trio 8300. Wykonuj więcej pracy w mniejszej przestrzeni, dzięki wysokiej jakości klarowności dźwięku, klasycznemu interfejsowi i przyszłościowej elastyczności.
Słuchaj i bądź słyszany
Wyeliminuj czynniki rozpraszające i utrzymaj koncentrację każdego uczestnika spotkania, wykorzystując technologię blokowania hałasu. Dźwięk o profesjonalnej jakości gwarantuje, że nie będziesz tracić czasu na powtarzanie lub z powodu niezrozumienia pomysłów.
Dołączanie za jednym dotknięciem
Prosty interfejs uruchamia spotkania w ciągu kilku sekund. Telefon konferencyjny Poly Trio 8300 zapewnia łączność Wi-Fi, USB, Bluetooth i IP.
Wysokiej jakości dźwięk
Spraw, aby każde spotkanie było produktywne, wykorzystując wysokiej jakości dźwięk i zasięg odbioru sięgający 3,7 m.
Obsługuje wiele platform
Maksymalnie zwiększ zwrot z inwestycji, dzięki możliwości jednoczesnego łączenia się z wieloma platformami lokalnymi i w chmurze - idealnemu rozwiązaniu w środowiskach pracy hybrydowej.
Przyjazny dla urządzeń mobilnych
Wygodna obsługa telefonu konferencyjnego po sparowaniu z urządzeniem mobilnym użytkownika przez USB lub Bluetooth.
Połączenia przez sieć Wi-Fi
Funkcja połączeń głosowych przez Wi-Fi (obsługiwana w przypadku sieci 2,4 GHz i 5 GHz) umożliwia szybsze i łatwiejsze rozpoczynanie spotkań - bez konieczności wymiany infrastruktury.
Technologia blokowania hałasu
Pomóż zespołom skupić się, dzięki technologii Poly NoiseBlock redukującej hałas pochodzący z otoczenia.
Dane techniczne
| Połączenie | Telefon komórkowy |
| Połączenie | Komputer PC |
| System dźwięku |
|
| Głośność | 90 dB |
| Mikrofon | Kierunkowy |
| Zasięg | 3.7 m |
| Rejestracja rozmów | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Monochromatyczny wyświetlacz LCD 8,9 cm (3,5") |
| Funkcje specjalne | W pakiecie z oprogramowaniem Polycom UC:
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 33,9 x 29,4 x 6 cm |
| Waga | 735 g |