Producenci
POLY Zestaw Studio do małych sal, przeznaczony do współpracy z programem MS Teams: Kamera z głośnikiem soundbar Studio R30 USB z GC8 (ABB) 9C923AA
Opis
Inteligentniejsze sale, lepsze spotkania
Podnieś poziom spotkań wirtualnych, dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, które umożliwiają pełną zaangażowania współpracę. Ciesz się wideo w wysokiej rozdzielczości, blokowaniem szumów, inteligentnym kadrowaniem kamery i bezpiecznym komputerem konferencyjnym w aplikacji Microsoft Teams Rooms. Poznaj przyszłość dzięki zestawom Poly Studio do sal.
Lepszy sposób na spotkania i dzielenie się informacjami
Zestawy Poly Studio do sal, przeznaczone do współpracy z aplikacją Microsoft Teams, umożliwiają prowadzenie spotkań bez rozpraszania uwagi, dzięki innowacyjnej technologii kamer Poly. Od pomieszczeń wymagających skupienia obrazu po duże sale konferencyjne zachowaj produktywność dzięki technologii, która wspiera cały zespół niezależnie od tego, gdzie pracuje.
Komfort, na który możesz liczyć
Nasz zespół ds. wsparcia technicznego w zakresie urządzeń Poly+ jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na całym świecie. Ta rozbudowana globalna sieć specjalistów ds. wsparcia pomoże Ci pewnie zaplanować i pomyślnie wdrożyć rozwiązanie Microsoft Teams Rooms.
Zaprojektowane dla Twojego przedsiębiorstwa
Każdą salę w Poly Studio można bez problemu przekształcić w salę Microsoft Teams. To certyfikowane i specjalnie zaprojektowane najnowocześniejsze rozwiązanie konferencyjne idealnie wpisuje się w przepływy pracy w biurze, zapewnia spójne doświadczenia użytkownika i jest proste w konfiguracji dla działu IT.
Dane techniczne
| Separator | Kontroler dotykowy GC8 |
| Separator | Kamera z głośnikiem soundbar Studio R30 USB |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Interfejs | USB |
| Jakość materiałów udostępnionych | WXGA (1280 x 800) |
| Przekątna ekranu | 8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 × 86 × 81 mm (z zaciskiem do monitora); 445 × 68 × 81 mm (bez zacisku do monitora) |
| Waga | 822 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Złącza | miniHDMI |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 205 x 123 x 112 mm |
| Waga | 0.77 kg |