Producenci
POLY Zestaw głośnomówiący Sync 20+ USB-C 772D0AA
Opis
Telefon konferencyjny Poly Sync 20+ USB-C (772D0AA)
Wysokiej jakości dźwięk w wersji przenośnej
Zapewnij sobie profesjonalne brzmienie, dzięki inteligentnemu telefonowi konferencyjnemu Poly Sync 20 USB/Bluetooth i organizuj rozmowy konferencyjne oraz słuchaj muzyki, gdziekolwiek jesteś. Zabierz go z sobą, dokądkolwiek się udasz - zapewnia nawet do 20 godzin rozmów.
Dynamiczny dźwięk
Zabierz dźwięk o jakości sali konferencyjnej w drogę. Ciesz się niezwykłym dźwiękiem podczas spotkań i słuchania muzyki oraz zredukowanym echem i hałasem, dzięki któremu będzie Cię wyraźnie słychać.
Osobisty. Zaawansowany. Przenośny
Zabierz go ze sobą - długotrwała bateria i funkcja ładowania smartfona sprawiają, że zawsze jesteś gotowy do działania. Nie przegapisz żadnego słowa - Twój głos brzmi wyraźnie, a Ty słyszysz perfekcyjnie. Bogaty dźwięk multimedialny to gratka dla fanów muzyki. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o współczesnych pracownikach - jest eleganckie, nieduże i wyposażone w inteligentne funkcje, które ułatwiają prowadzenie konferencji.
Działa tak jak Ty
Programowalny przycisk zapewnia dostępność Twojej ulubionej funkcji, takiej jak odtwarzanie/wstrzymywanie muzyki, ponowne wybieranie ostatniego numeru i asystent głosowy, na wyciągnięcie ręki wybór należy do Ciebie. Jaki jest stan połączenia? Dzięki dobrze widocznemu paskowi świetlnemu sprawdzisz to nawet z większej odległości.
Zestaw trzech mikrofonów
Bierz udział w rozmowach konferencyjnych bez hałasu z zewnątrz i czynników rozpraszających. Zestaw trzech mikrofonów koncentruje się na Twoim głosie, a nie na hałasie pochodzącym z otoczenia.
Dźwięk w trybie pełnego dupleksu
Współpraca staje się trudna, gdy w rozmowie dominuje jeden głos. Dźwięk w trybie pełnego dupleksu sprawia, że jednoczesne rozmowy są dziecinnie proste.
Ładowarka do smartfona
Pozostań w kontakcie i przygotuj się na rozmowy, dzięki możliwości ładowania smartfona w drodze za pośrednictwem portu USB-A.
Do 20 godzin działania na akumulatorze
Pracuj w podróży - akumulator jest gotowy do użytku przenośnego i po pełnym naładowaniu zapewnia nawet 20 godzin rozmów.
Połączenie bezprzewodowe
Ciesz się łatwą łącznością bez względu na sposób, w jaki chcesz pracować ze swoimi urządzeniami - podłącz smartfony bezprzewodowo przez Bluetooth lub do komputera za pomocą dołączonego adaptera USB-A lub USB-C.
Platformy komunikacyjne
Ten telefon konferencyjny, będący marzeniem kierownika działu IT, został stworzony do komunikacji i zoptymalizowany oraz certyfikowany pod kątem współpracy z czołowymi dostawcami usług spotkań wirtualnych.
Dane techniczne
| Bluetooth | 5.1 |
| Zasięg | 30 m |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | BLE |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Brak |
| Czas rozmów (maks.) | 20 h |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 3,4 x 9,5 x 18,2 cm |
| Waga | 0.36 kg |
| Pozostałe parametry |
|