Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire 5220 Stereo USB-C + wtyczka 3,5 mm + przejściówka USB-C/A 93S88AA
Opis
Pasuje do Ciebie
Produkty Blackwire z serii 5200 wpiszą się w Twój pracowity dzień. Ergonomiczny projekt, który zapewni długotrwały komfort. Natomiast łatwa w obsłudze łączność sprawia, że możesz pracować na różnych urządzeniach przez cały dzień.
Uzyskaj świetny dźwięk
Wyeliminuj nieuniknione czynniki rozpraszające uwagę w miejscu pracy dzięki zestawowi słuchawkowemu z wieloma cechami miękkimi, dopasowującymi się poduszkami nausznymi, które zapewniają pasywną redukcję szumów i precyzyjnie dostrojonym mikrofonem, który redukuje rozmowy w pobliżu.
Ciesz się długotrwałym komfortem
Twoje uszy będą Ci wdzięczne, zwłaszcza po długich rozmowach konferencyjnych. Ten zestaw słuchawkowy został stworzony z myślą o komforcie. Dostosuj go do swojego sposobu pracy. Musisz przenieść lokalizacje? Zestaw słuchawkowy można złożyć, co ułatwia przenoszenie go w etui.
Opcje łączności
Lepsza łączność dla urządzeń: kabel USB C z przejściówką na USB A do tetheringu do komputera i 3,5 mm do łączności przez telefon komórkowy lub tablet.
Wygoda i trwałość
Niezwykle miękkie, skóropodobne nauszniki wypełnione pianką termoplastyczną zapewniają długotrwałą wygodę. Lekki, wyściełany pałąk z metalu gwarantuje wytrzymałość, dopasowanie i wygodę.
Styl noszenia
Obsługa wysokiej jakości szerokopasmowego sygnału audio z komputera, redukcja szumów otoczenia oraz funkcja Digital Signal Processing (DSP) zapewniają naturalne brzmienie głosu.
Proste zarządzanie połączeniami
Intuicyjne elementy sterujące pozwalają odbierać połączenia, sterować głośnością oraz wyciszeniem, co ułatwia zarządzanie połączeniami. Intuicyjnie umieszczone lampki informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności, co jest pomocne i zarazem nie rozprasza uwagi użytkownika.
Technologia SoundGuard Digital gwarantuje zaawansowaną ochronę dźwięku
Obsługa wysokiej jakości szerokopasmowego sygnału audio z komputera, redukcja szumów otoczenia oraz funkcja Digital Signal Processing (DSP) zapewniają naturalne brzmienie głosu.
Lepsza jakość połączeń
Korektor dynamiczny optymalizuje jakość głosu podczas rozmów i automatyczne reguluje swoje ustawienia, kiedy potrzebujesz wysokiej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki lub odtwarzania multimediów.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Czułość | 10 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 217 cm |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|