Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire 8225 -M USB-C 772K5AA
Opis
Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 8225 z certyfikatem Microsoft Teams USB-C (772K5AA)
Nie rozpraszaj się podczas rozmów
Czy hałas w tle wpływa na Twoją produktywność? Zredukuj hałas i zwiększ koncentrację dzięki zestawowi słuchawkowemu Poly Blackwire 8225 z mikrofonem z funkcją redukcji szumów, wyposażonemu w technologię Acoustic Fence i zaawansowaną hybrydową aktywną redukcję szumów (ANC).
Brzmi jak zwycięzca
Dzięki Blackwire 8225 słychać tylko Twój głos, a nie chaos wokół Ciebie. Mikrofon z redukcją szumów i technologia Acoustic Fence przenoszą Cię do cichego biura, nawet jeśli znajdujesz się w hałaśliwej kuchni.
Długotrwały komfort
Model Blackwire 8225 jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i charakteryzuje się lekką konstrukcją. Dzięki znacznikom regulacyjnym i głośnikom obracającym się o 180° uzyskasz wygodne, spersonalizowane dopasowanie. Zakochasz się w estetycznym wzornictwie, intensywnych wrażeniach oraz solidnym wyglądzie.
Maksymalna koncentracja
Nie jest tajemnicą, że wyciszenie hałasów występujących w tle zwiększa produktywność. Hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC) ułatwia ucieczkę od hałasu, który Cię otacza. Natomiast trzy ustawienia funkcji ANC oznaczają, że możesz dokładnie dostosować poziom ciszy w swoim miejscu pracy.
Zaawansowana hybrydowa funkcja ANC
Zoptymalizuj komfort i jakość dźwięku dzięki zaawansowanej hybrydowej aktywnej redukcji szumów (ANC), wybierając jedno z trzech ustawień.
Technologia Acoustic Fence
Zredukuj zakłócenia powodowane przez osoby mówiące w pobliżu i hałas otoczenia, dzięki giętkiemu mikrofonowi z redukcją szumów, ulepszonemu za pomocą technologii Acoustic Fence.
Opcje łączności
Zapewnia większą elastyczność użytkowania, oferując możliwości wyboru: USB-A lub USB-C.
Lekka konstrukcja
Wyściełany pałąk i miękkie skóropodobne nauszniki zapewniają komfort przez cały dzień.
Wbudowana kontrola
Łatwa w użyciu kontrola połączeń za pomocą przycisków odbierania połączeń, wyciszania, zwiększania/zmniejszania głośności i trójpozycyjnego przełącznika ANC na przewodzie.
Certyfikat potwierdzający zgodność z Microsoft Teams
Certyfikat potwierdzający pełną zgodność z Microsoft Teams wzbogaca obsługę tej aplikacji m.in. dzięki przyciskowi zapewniającemu natychmiastowy dostęp do niej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Czułość | 6 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Długość przewodu | 219 cm |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15.5 x 3.2 x 17.8 cm |
| Waga | 0.185 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|