Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire C3210 USB-A czarny (Bulk) 77R24A6
Opis
Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire C3210 USB-A czarny (77R24A6)
Pracuj zawsze na własnych zasadach
Seria Blackwire 3200 zapewnia wysoką jakość dźwięku w ramach zestawu słuchawkowego, który stworzono, aby spełniał potrzeby biznesowe. Eleganckie wzornictwo i giętki wysięgnik mikrofonu zapewniający indywidualne dopasowanie. Czego tu nie kochać?
Wyjątkowa jakość dźwięku Poly
Doświadcz wysokiej jakości dźwięku, jakiego oczekujesz od Poly, dzięki zestawowi słuchawkowemu, który oferuje szerokopasmowy sygnał z komputera, mikrofon z redukcją szumów i opcje dźwięku stereo Hi-Fi. Korektor dynamiczny optymalizuje jakość połączeń i automatycznie dostosowuje ustawienia do słuchania multimediów.
Długotrwały komfort i możliwość przenoszenia
Zrelaksuj się podczas rozmowy, wiedząc że zestaw słuchawkowy jest bezpieczny - lekki metalowy pałąk zapewnia trwałość i indywidualne dopasowanie. Skóropodobne nakładki na głośniki składane na płasko, co ułatwia ich przenoszenie.
Zaawansowana łączność
Idealne rozwiązanie do zarządzania połączeniami na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie w połączeniu z wygodą i trwałością przewodowego zestawu słuchawkowego, zapewniającymi większą elastyczność.
Lepsza jakość połączeń
Korektor dynamiczny optymalizuje jakość głosu podczas rozmów i automatyczne reguluje swoje ustawienia, kiedy potrzebujesz wysokiej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki lub odtwarzania multimediów.
Opcje łączności
Wybierz opcję odpowiadającą specyfice Twojego komputera: modele z interfejsem USB-A lub USB-C.
Sposób noszenia
Rozwiązanie jednouszne przeznaczone dla osób, które wolą mieć jedno ucho wolne.
Lekka konstrukcja
Lekki pałąk z metalu gwarantuje wytrzymałość, dopasowanie i wygodę.
Proste zarządzanie połączeniami
Intuicyjne elementy sterujące pozwalają odbierać połączenia, sterować głośnością oraz wyciszeniem, co ułatwia zarządzanie połączeniami. Intuicyjnie umieszczone lampki informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności, co jest pomocne i zarazem nie rozprasza uwagi użytkownika.
Projekt zoptymalizowany pod kątem platform komunikacyjnych
Ten zestaw słuchawkowy został stworzony na potrzeby komunikacji oraz zoptymalizowany i zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań do obsługi spotkań wirtualnych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Ponowne wybieranie |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 161 cm |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 155 x 32 x 178 mm |
| Waga | 87 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|