Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Savi 8210 UC z certyfikatem Microsoft Teams DECT 1880-1900 MHz USB-A 8D3F1AA#ABB
Opis
Przebij się przez hałas
Pracownicy hybrydowi czas na prawdziwą bezprzewodową wolność. Przenośne, wygodne zestawy słuchawkowe Poly Savi 8200 UC z funkcją redukcji szumów i wyciszania odgłosu pobliskich rozmów oferują najlepszą technologię DECT o dalekim zasięgu z wygodą łączności USB typu plug-and-play.
Swoboda łączności bezprzewodowej
Możliwość długotrwałej rozmowy na jednym ładowaniu oznacza, że praca zostanie wykonana. Natomiast swoboda przemieszczania się na odległość sięgającą 180 m znaczy, że możesz prowadzić rozmowy nawet z dala od biurka.
Utrzymuj klarowność rozmów
Te lekkie zestawy słuchawkowe zapewniają wyciszenie pobliskich hałasów i zachowanie doskonałego dźwięku, bezpieczeństwa oraz prywatności rozmów dzięki funkcji redukcji szumów i wyciszania odgłosu pobliskich rozmów. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy też w domu, zestaw słuchawkowy Savi 8200 UC zapewni Ci najlepszą jakość dźwięku przez cały dzień.
Łatwe podłączanie
Łączność plug-and-play z komputerem z za pomocą uniwersalnego adaptera USB .
Krystalicznie czyste rozmowy
Redukuj dźwięki tła, dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i funkcji ograniczania rozmów.
Uproszczenie pracy hybrydowej
Przenośna konstrukcja oraz dołączone etui podróżne i kabel do ładowania ułatwiają pracę hybrydową i zwiększają produktywność
Zapewniona prywatność
Masz pewność co do prywatności swojej rozmowy: Zestaw słuchawkowy z certyfikatem bezpieczeństwa DECT.
Proste szkolenia
Spraw, że szkolenia i współpraca staną się łatwe, dzięki możliwości połączenia do 4 zestawów słuchawkowych w ramach jednego adaptera USB.
Certyfikat w zakresie współpracy z programem Microsoft Teams
Pełna certyfikacja Microsoft Teams przeniesie Twój komfort korzystania z Microsoft Teams na wyższy poziom.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 180 m |
| Czas ładowania | 3 h |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 115 g |