Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager Legend 30 AV4P5AA#ABB
Opis
Czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie jesteś.
Czysty dźwięk, zawsze i wszędzie. Krystalicznie czysty dźwięk i całodzienna wygoda słuchawka stworzona z myślą o Tobie. Perfekcyjna jakość głosu i całodzienny komfort wystarczy podłączyć do ulubionego urządzenia i cieszyć się redukcją hałasu, gdziekolwiek jesteś.
Brzmisz doskonale zawsze i wszędzie.
Bez względu na miejsce, pozostajesz w kontakcie i brzmisz profesjonalnie. Twój głos zawsze na pierwszym planie czysty i wyraźny, nawet w gwarnym otoczeniu czy nawietrze. Ciesz się wysokiej jakości rozmowami, gdziekolwiek jesteś.
Łączność bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś.
Pełna elastyczność w Twoim rytmie dnia ta słuchawka dostosowuje się do Ciebie. Spotkanie? Praca w domu? Dzięki inteligentnym czujnikom i wbudowanym kontrolerom odbierasz połączenia bez wysiłku.
Całodniowy komfort.
Lekka, ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodne dopasowanie, dzięki czemu możeszskupić się na rozmowach, nawet w najbardziej ruchliwych miejscach.
Bądź słyszalny mimo hałasu
Ważne rozmowy mogą odbywać się wszędzie. Dzięki aerodynamicznemu mikrofonowi na wysięgniku i 4 mikrofonom z redukcją szumów Twoje słowa będą wyraźne nawet wśród zgiełku.
Rozmawiaj, gdzie tylko chcesz
Sześć warstw naszej unikalnej technologii WindSmart wykrywa kierunek wiatru i odpowiednio reaguje, dzięki czemu Twój głos słychać wyraźnie szczególnie na zewnątrz.
Wieloletnie innowacje dla codziennego komfortu
Zapewniając niezawodność w najbardziej intensywne dni, zestaw słuchawkowy cechuje nowoczesny design, ergonomiczny uchwyt na ucho i 3 rozmiary wkładek dousznych dla lepszego dopasowania. Jest tak wygodna, że zapomnisz, że masz ją na sobie.
Dostrojony do otaczającego Cię świata
Bądź w kontakcie, zachowując świadomość otoczenia. Mono design tego zestawu słuchawkowego pozwala Ci słyszeć otoczenie, dzięki czemu pozostajesz zaangażowany w to, co dzieje się wokół Ciebie zarówno w ruchliwym biurze, jak i w podróży.
Inteligentne sterowanie dla łatwych rozmów
Zarządzaj połączeniami bez wysiłku. Inteligentne czujniki na słuchawkach odbierają połączenia po założeniu zestawu i włączają funkcję wyciszenia, gdy go zdejmiesz. Ciesz się swobodą realizowania swoich zadań, pozostając w kontakcie z tym, co dla Ciebie najważniejsze.
Proste i łatwe sterowanie za pomocą przycisków
Legendarny design, który stawia na prostotę. Wygodne przyciski umożliwiają pełną kontrolę nad rozmowami: zmieniaj głośność, wyciszaj się lub odbieraj i kończ połączenia wszystko w zasięgu ręki. Bez zbędnego kombinowania tylko czysta i wygodna komunikacja.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | BAS |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 8 kHz |
| Czułość | 95.5 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 30 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Czas ładowania | 90 min |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 120.5 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|