Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager + zintegrowany kabel do ładowania + adapter wtykowy 7W6B8AA#ABB
Opis
Zestaw słuchawkowy Poly Voyager + zintegrowany kabel do ładowania + adapter wtykowy (7W6B8AA)
Odbiera połączenia i Ci odpowiada
Oto zestaw słuchawkowy, który spełnia wymagania mobilnych specjalistów jak żaden inny dotychczas stworzony model, zapewniając łączność z preferowanym urządzeniem. Technologia inteligentnych czujników zapewnia utrzymanie Twojej produktywności, a powiadomienia głosowe informują Cię na bieżąco i zapewniają Ci kontrolę. Dzięki trzem precyzyjnie dostrojonym mikrofonom, które eliminują szum i wiatr, jest to jedyny zestaw słuchawkowy, jakiego potrzebujesz do mobilnego życia.
Najwyższa jakość dźwięku
Usłysz różnicę dzięki trzem precyzyjnie dostrojonym mikrofonom z ulepszonymi cyfrowymi procesorami sygnałów (DSP), które zapewniają doskonałą redukcję szumów. Zaawansowana technologia WindSmart zapewnia trzy warstwy ochrony przed wiatrem, a zintegrowana funkcja A2DP umożliwia słuchanie multimediów przesyłanych strumieniowo z tabletu lub telefonu komórkowego.
Technologia Smart Sensor
Inteligentne czujniki wykrywają, kiedy zestaw słuchawkowy jest włączony, a kiedy wyłączony; połączenia można zatem łatwo odbierać, po prostu zakładając zestaw słuchawkowy; możesz zatrzymywać muzykę, by odebrać połączenie przychodzące lub wyciszyć mikrofon poprzez zdjęcie zestawu słuchawkowego.
Po prostu intuicyjne
Łącząc polecenia głosowe z technologią inteligentnych czujników, zestaw Voyager Legend rozumie, jak i kiedy chcesz rozmawiać. Czujniki reagują po założeniu zestawu słuchawkowego, umożliwiając szybkie odebranie połączenia bez klikania. Gdy założysz ten zestaw słuchawkowy, będzie mówił Ci, kto dzwoni i zaczeka, aż powiesz odbierz lub ignoruj. Wystarczy dotknąć przycisku poleceń głosowych i poprosić o sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora, stanu połączenia oraz innych parametrów.
Próba mikrofonu, 1-2-3
Zapewnij sobie najlepsze brzmienie przy natężonym ruchu, hałasie ulicznym lub w najbardziej zatłoczonych miejscach. Wykorzystując precyzyjny dźwięk, zestaw kilku mikrofonów optymalizuje Twój głos i minimalizuje hałas powodowany przez wiatr, ruch i dźwięki tła.
Nie umknie Ci żaden rytm
Kieszonkowe etui z funkcją ładowania chroni zestaw słuchawkowy i zapewnia energię umożliwiającą dwukrotne pełne naładowanie akumulatora, dzięki czemu zestaw Voyager Legend będzie zawsze gotowy do użycia.
Ochrona przed żywiołami
Ten zestaw słuchawkowy pracuje tak samo ciężko jak Ty, nawet w deszczu, pocie i po przypadkowym oblaniu kawą. Zabezpieczony przed uszkodzeniami na skutek kontaktu z potem i wilgocią, dzięki technologii P2i.
Ty tu dowodzisz
Oddzielne przyciski wyciszania, połączeń, głośności i zasilania zapewniają łatwy dostęp i kontrolę. Przełączaj, przesuwaj lub dotykaj potrzebnych przycisków bez konieczności patrzenia na zestaw słuchawkowy.
Wygodny i trwały
Elastyczne materiały i wyważona, lekka konstrukcja, przetestowane pod kątem zapewniania komfortu podczas długotrwałego noszenia, są wystarczająco solidne, aby wytrzymać codzienne zużycie. Końcówki z żelem silikonowym są dostępne w trzech rozmiarach, dzięki czemu znajdziesz te, które będą najlepiej pasowały do Ciebie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 6.8 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas ładowania | 1.6 h |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 18 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|